Kurs Rysunku Elipsa Kraków - Architektura, Wzornictwo, Wnętrza, Digital Design.

31-142 Kraków, Krowoderska 6/14

692 415... 013więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Kurs Rysunku Odręcznego w Krakowie Elipsa przygotowuje do egzaminów wstępnych na studia i kierunki:

 • ARCHITEKTURA
 • (Politechnika Krakowska, Śląska, Wrocławska, Rzeszowska, Lubelska, Warszawska)
 • ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU
 • (Politechnika Krakowska, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie)
 • INŻYNIERIA WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO
 • (Politechnika Krakowska, ASP, UP)
 • ARCHITEKTURA WNĘTRZ
 • (Politechnika Śląska i inne)
 • Dodatkowo: Historia Sztuki - zajęcia maturalne
Kurs rysunku został założony przez zawodowych Architektów IARP, członków Stowarzyszenia Architektów Polskich (SARP), doktora inż. arch. i magister inż. arch., którzy ukończyli Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, posiadających uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej, wpisanych na listę Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Twórcy kursu rysunku projektują budynki oraz wnętrza, piszą artykuły m.in. do: Architektura & Biznes, Przestrzeń i Forma, Architektura Krajobrazu. Posiadają dorobek projektowy, naukowy i plastyczny m.in. ilustracje architektoniczne do artykułów i książek, jak np.  XII-tomowa "Wielka Historia Świata"  wyd. Fogra, a także wieloletnie doświadczenie branżowe i dydaktyczne.
Korekty udzielane są na poziomie akademickim osobiście przez prowadzących zajęcia. Nie wspieramy się asystentami. Zajęcia odbywają się w profesjonalnie wyposażonej Pracowni Architektury i Rysunku przy ul. Krowoderskiej 6/14 w Krakowie, przeznaczonej w całości na cele projektowe oraz szkoleniowe, zlokalizowanej blisko Dworca i Rynku Głównego. 
Prowadzący kursu rysunku uczą z sukcesami od 1999 roku tworząc rozpoznawalny, unikalny i autorski styl rysunku architektonicznego oraz rysunku krajobrazowego. Początki pracowni sięgają lat 90 - w tym czasie kurs przygotował od podstaw do egzaminów wstępnych na kierunki architektoniczne wielu maturzystów. Uczestnicy kursu rysunku odręcznego Elipsa, studiują na wydziałach architektury w całej Polsce i za granicą.
Kurs gwarantuje wysoką skuteczność, każdego roku duży odsetek uczestników dostaje się na wyższe uczelnie, zajmując wysokie miejsca na listach studiów stacjonarnych m. in. na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, Wrocławskiej, Śląskiej innych. Uczestnicy kursu uzyskują również najlepsze wyniki na kierunku Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego Politechniki Krakowskiej. Każdego roku jesteśmy w pierwszej piątce na wymienionych kierunkach. Autorski program szkoły rysunku obejmuje szeroką problematykę. Dzięki doświadczeniu z poprzednimi rocznikami, wykładowcy mają pewność, że pracując systematycznie i ściśle przestrzegając programu kursu uczniowie nie mają problemu ze zdaniem egzaminu. Tematy przygotowane są w oparciu o stylistykę i zagadnienia egzaminacyjne oraz praktykę zawodową prowadzących.
Wiedza, którą posiadają prowadzący nie ogranicza się do zakresu rysunku odręcznego, architektonicznego ale także do praktycznej znajomości architektury i innych technik wymaganych w pracy projektanta.
Kurs rysunku przekazuje w programie informacje na temat budownictwa, historii architektury, projektowania wnętrz, projektowania przemysłowego czy najnowszych trendów.
Jeżeli pragniesz studiować architekturę zapraszamy na ciekawe lekcje. W spokojnej atmosferze, profesjonalna kadra przygotuje Cię do egzaminów. Również służymy pomocą absolwentom Elipsy w dalszej pracy i na studiach.
Kurs rysunku odręcznego posiada oddział w Krakowie. Systematycznie się rozwijamy oraz poszerzamy zakres programu od rysunku poprzez projektowanie do historii sztuki, historii antycznej, architektury krajobrazu i form przemysłowych.

Dopełnieniem kursu rysunku odręcznego jest przygotowanie do egzaminu maturalnego z zakresu historii sztuki. 

4

 

Kontakt

31-142 Kraków,
Krowoderska 6/14

692 415... 013więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.kurs-rysunku.pl


Godziny otwarcia: już zamknięte

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd
 
 

- Wyświetleń w branży Szkolenia profesjonalne: 2332424 - Odwiedzin: 76179

Strona jest promowana w portalu Firmy © 2007-23 NNV Sp. z o. o.